Mbajtese pantollonash

9,500 L13,500 L

·Mbajtese per pantollonat .

·Ngjyre e zeze, e bardhe dhe antrazit .

·Ne permasat 60cm, 80 cm , 90 cm,100 cm, dhe 110 cm .

·Cilesi e larte dhe teper praktike ne perdorim.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

100 cm, 110 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm