Telefononi: +355675000161

Transport falas ne te gjithe shqiperine

Aksesor Mobilerie

Aksesoret janë zemra e mobiljeve. Sa më e mirë cilësia e tyre, aq me shume zgjasin mobiljet në tërësi.

HODO ALB SHPK

Hodo Alb Shpk eshte kompania lider ne fushen e tregetimit te aksesoreve me cilesore per mobileri ne vend dhe me gjere. Prej vitesh ofrojme teknologjine e fundit te markes Blum te njohur boterisht ne fushen e mobilerise. Paisjet tona jane te pershtatura ne ate menyre qe te krijojne sa me shume hapesire dhe lehtesi ne ambientet e shtepive apo zyrave duke perdorur zgjidhjet me praktike. Tek ne do te gjeni Brandet me te mira Evropiane si Blum, Blanco, Siderplast, Vibo, Sytem Holz, Domus Line, Alcea, Alfa Wood, System Door Handle dhe Jgrabner. Operojme ne treg prej shume vitesh, duke sjelle cilesi te larte dhe sherbime nga me te ndryshmet, duke ofruar zgjidhje opsionale, praktike dhe funksionale ne arredimin e shtepive, zyrave dhe ambienteve te tjera. Cilesine , garancine dhe teknologjine e fundit e gjeni vetem te Hodo Alb.

Produkte Cilesore

Produktet tona jane nga me cilesoret ne treg dhe ofrojne nje garanci totale. Lende e pare per mobileri dhe aksesore te ndryshem e nje game e gjere produktesh per et gjithe klientet qe udan cilesi maksimale.

Shumellojshmeri

Tek ne do te gjeni aksesore dhe produkte te shumellojshme nga markat me presigjoze. Klientet tane gjejne cdo gje qe kerkojne persa i perket mobilerise dhe gjithe produkteve/nenprodukteve te saj.

Teknologji e Larte

Gjithmone te fokusuar ndaj klualitetit maksimal dhe innovacionit, Hodo Alb shpk ofron produkte qe jane te sofistikuara. Cdo gje per t’ju sherbyer ne menyrem me praktike te mundshme.

EKSLUZIVITETI JONE

BLUM
Produktet
BLANCO
Produktet
ALCEA
Produktet

Produktet Me Te Reja

Cilesi Europiane

Përfitoni nga çmimet e produkteve tona me ulje. Oferta me kohë të kufizuar, porositni sot!

Produktet Me Te Shitura

Markat qe Tregetojme

Ne zgjedhim markat më të mira, në mënyrë që të siguroheni për cilësinë. Nuk mund të ketë kompromise kur bëhet fjalë për materialet, lehtësinë e konsumit dhe qëndrueshmërinë.
Transport i shpejte

24-48 ore

Garanci

Cilesi Europiane

Paguaj me Paypal

Blerje e sigurte

24/7 Suport

Suport i dedikuar