Your Cart

Telefononi: +355675000161

Transport falas ne te gjithe shqiperine

Kontaktoni HODO-ALB SHPK

Adresa

Hodo Alb Showroom Kamez
Rruga Aleksandria Nr 21
Kamëz, Albania 1030
Albania
Phone: +3550684010533
Email: info@hodo.al

Kontakto Departamentet

Location ne Harte

Route

Your location:

Na Dergoni Email

Për çdo pyetje dhe paqartësi ju lutemi mos hezitoni të na shkruani e-mail, së cilit do t’i përgjigjemi brenda 24 orëve. Për të na dërguar email, ju lutemi plotësoni formën e mëposhtme, ose në adresë elektronike info@hodo.al
Transport i shpejte

24-48 ore

Garanci

Cilesi Europiane

Paguaj me Paypal

Blerje e sigurte

24/7 Suport

Suport i dedikuar