Mbajtese per pjatat

3,300 L4,400 L

·Mbajtese per pjatat ne sirtare nga  Agoform.

·Ne permasat 60 cm dhe 90 cm.

·Cilesi e larte, materiali plastike.

·Dizajn modern dhe funksional qe iu ofron komoditet gjate punes suaj te perditshme.

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Mbajtese per pjatat
3,300 L4,400 L

Me Shume Informacion

size

60 cm, 90 cm