Kolone Ovalina Antrazit

43,500 L45,500 L

·Kolone ushqimore OVALINA  antrazit .

·Ne permasat 30 cm , 40 cm dhe  45 cm .

·Dizajn unik dhe komod .

·Mbyllja eshte e bute fale sistemit soft-close.

·I perbere me 5 koshashume praktike ne perdorim.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

30 cm, 40 cm, 45 cm