Orga- Line- mbajtese pjatash

6,500 L

·Mbajtese pjatash blum-sistem i sigurt per 12 pjata.

·Pershtatet pa percaktim me madhesine e pjates.

·Diametri i pjatave 18.6 deri ne 32.2 cm, lartesia totale 17 cm

·Materiali : plastike/celik i pandryshkshem(inox)

·Praktike dhe funksionale, rrisni komoditetin tuaj gjate perditshmerise suaj .

·Ngjyra : gri orion pa shkelqim.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne