Mbajtese per ereza

2,200 L2,500 L

Mbajtese per erezat  nga  Agoform.

·Ne permasat 45 cm dhe 60 cm.

·Cilesi e larte, materiali plastike.

·Dizajn modern dhe funksional qe iu ofron komoditet gjate punes suaj te perditshme.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

45 cm, 60 cm