Organizuese Elite GTV

15,500 L16,500 L

·Organizuese per bizhuterite nga GTV.

·Ne permasen 80cm dhe 90 cm .

·Ne ngjyre antrazit dhe te bardhe .

·Cilesi e larte dhe dizajn modern.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Organizuese Elite GTV
15,500 L16,500 L

Me Shume Informacion

size

80 cm, 90 cm