Kolone Vibo Maxi

56,000 L66,500 L

·Kolone ushqimore ViBo Maxi.

·Ne permasat 45 cm dhe 60 cm.

·Koshat me baze te  bardhe te kombinuar me inox.

·Mbyllja eshte e bute fale sistemit soft-close.

·I perbere me 5 koshashume praktike ne perdorim.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Kolone Vibo Maxi
56,000 L66,500 L

Me Shume Informacion

size

45 cm, 60 cm