K PAD IR

5,300 L

·Led me sensor  i pershtatshem per kuzhina, dhome gjumi, apo dhome ndenje.

·I thelle 8 mm, gjeresia 76 mm dhe gjatesia 180 mm

·Fuqia 5w24VDC.

·Ndricues ne ngjyre te ftohte ose te ngrohte sipas deshires.

·Projeksioni i drites shperndahet njetrajtesisht.

·Dizajn funksional dhe modern e kombinuar me cilesi te larte 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne