Flexy Led SEH6

3,000 L7,000 L

·Led i pershtatshem per kuzhina, dhome gjumi, apo dhome ndenje.

·Fuqia 9.6 W per meter.

·Ndricues ne ngjyre te ftohte ose te ngrohte sipas deshires.

·Projeksioni i drites shperndahet njetrajtesisht.

·Dizajn funksional dhe modern e kombinuar me cilesi te larte 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

gjatesia

100 cm, 200 cm, 300 cm