Orga-Line – mbajtese erezash

5,500 L

·Mbajtese erezash nga Blum– sistem i rregullt i mbajteseve te erezave te madhisive te ndryshme.

·Materiali : plastike/celik i pandryshkshem(inox)

·Praktike dhe funksionale, rrisni komoditetin tuaj gjate perditshmerise suaj .

·Ngjyra : gri e hirte.

·Gjeresi 20.5 cm dhe gjatesi 35.6 cm

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne