Kolone Vibo me tela

33,500 L36,500 L

·Kolone Vibo me tela ne permasat 30, 40 dhe 45 cm.

·Mbyllja eshte e bute fale sistemit soft-close.

·I perbere me 5 koshashume praktike ne perdorim.

·Cilesi e larte .

·Dizajn funksional dhe modern.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Kolone Vibo me tela
33,500 L36,500 L

Me Shume Informacion

size

30 cm, 40 cm, 45 cm