Blanco Etagon 700 IF/A

74,800 L

Lavapjate inox nga Blanco.

·Ne permasat 74 cm / 50 cm, thellesia e gropes 19 cm .

·Me pilete automatike .

·Te perfshira ne cmim edhe dy shufra mbajtese te cilat iu ndihmojne gjate punes suaj te perditshme ne kuzhine.

·Lehtesi e jashtezakonshme per tu pastruar.

·Klasik dhe i perjetshem.

·Rezistent ndaj temperaturave te larta deri ne 300 °C.

·Higjenik dhe i sigurte per ushqimin.

·Dizajn funksional dhe modern.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne