Kullese pjatash teke

4,300 L4,700 L

·Kullese pjatash teke nga siderplast.

·Ne permasat 80cm dhe 90 cm.

·Materiali inox dhe pjata kulluese e tejdukshme.

·Dizajn modern dhe funksional.

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

80 cm, 90 cm