Doreze Picado

600 L1,400 L

Doreze per mobilje nga GTV.

·Ne permasa te ndryshme .

·Ne ngjyre te zeze, dhe inox .

·Cilesi e larte dhe dizajn modern.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Doreze Picado
600 L1,400 L

Me Shume Informacion

Ngjyra

inox, Zeze

size

30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm