Varese rrobash dyshe GTV

500 L

·Varese per rrobat dyshe GTV.

·Ne krom , inox dhe ngjyre te zeze, roze dhe pana .

·Dizajn i vecante

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne