Mbajtese pantollonash GTV

12,000 L13,000 L

·Mbajtese per pantollonat nga GTV .

·Ngjyre e bardhe dhe antrazit .

·Ne permasat 80 cm dhe 90 cm.

·Cilesi e larte dhe teper praktike ne perdorim.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Mbajtese pantollonash GTV
12,000 L13,000 L

Me Shume Informacion

size

80 cm, 90 cm