Mbajtese per kepucet

17,700 L

·Mbajtese per kepucet nga Vibo.

·Material alumin , cilesi e larte.

·Permasa 84 cm gjeresi dhe 50 cm gjatesi.

·Teper komode ne perdorim.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne