Mbajtese pantollonash

8,900 L9,500 L

·Mbajtese per pantollonat .

·Ngjyre e bardhe.

·Ne permasat 80 cm dhe 90 cm.

·Cilesi e larte dhe teper praktike ne perdorim.

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

80 cm, 90 cm