Mbajtese pantollonash

3,600 L5,500 L

·Mbajtese per pantollonat .

·Ngjyre alumin mat .

·Ne permasat 60cm, 70 cm, 80 cm , 90 cm,100 cm, 110 cm dhe 120 cm.

·Cilesi e larte dhe teper praktike ne perdorim.

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

100 cm, 110 cm, 120 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm