Kullese pjatash per sirtare

13,000 L17,000 L

·Kullese pjatash per sirtare nga siderplast.

·Ne permasa 60 cm dhe 90 cm.

·Dizajn modern dhe funksional.

·Material inox dhe mbyllja eshte e bute fale mekanizmit soft-close.

·Teper komode  ne perdorim.

 

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

60 cm, 90 cm