Kosh rrobash metalik

5,600 L5,800 L

·Kosh per rroba i pershtatshem per vende te vogla.

·Materiali inox, cilesi e larte .

·Koshi ka kapacitet mbajtes 20 -30 litra .

·Gjeresi 30 cm dhe 40 cm.

·Dizajn funksional dhe modern.

·Komoditet per perditshmerine tuaj.

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

30 cm, 40 cm