Kolone Vibo me rrotullim

60,000 L62,500 L

·Kolone Vibo me rrotullim  ne permasat  40 dhe 45 cm.

·Mbyllja eshte e bute fale sistemit soft-close.

·I perbere me 5 koshashume praktike ne perdorim.

·Cilesi e larte .

·Dizajn funksional dhe modern

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

40 cm, 45 cm