Kolone Vibo me bazament te bardhe

59,500 L62,500 L

·Kolone ushqimore ViBo me bazament te bardhe.

·Ne permasat 30 cm, 40 cm dhe 45 cm.

·Koshat me baze te  bardhe te kombinuar me inox.

·Mbyllja eshte e bute fale sistemit soft-close.

·I perbere me 5 koshashume praktike ne perdorim.

·Cilesi e larte .

·Dizajn funksional dhe modern.

·I perbere me 5 koshashume praktike ne perdorim.

Clear

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

  • Vetem Cilesi Europiane
  • Transport i Shpejte
Pagesa te sigurta me ne

Me Shume Informacion

size

30 cm, 40 cm, 45 cm